Centrinis Raktų Servisas

Skambinkite mums:

RAKTŲ GAMYBA

Avarinis spynų atrakinimas

Raktų gamyba Kaune

Kaip tai veikia?

Susisiekite

Jei Jums reikalingas raktas ne darbo valandomis, susisiekite su mumis

Atvykite pas mus

Atvykite į mūsų raktų dirbtuves - servisą adresu Raudondvario pl. 152

Pagaminsime raktus

Per trumpą laiką pagaminsime bet kokio tipo raktus

Gaminame įvairių tipų raktus

Raktų gamyba Kaune – mūsų teikiama paslauga, kuri apima daugybę tipų raktų. Gaminame visų tipų raktus: automobiliams, paprastoms ir šarvuotoms durims, biurams, garažams, telefonspynėms, seifams, pašto dėžutėms, taip pat, ir specialius arba nestandartinius raktus. Norime pabrėžti, kad mūsų gaminami raktai – itin tikslūs. Naujosios gamybos technologijos mums padeda užtikrinti visišką tikslumą gaminant raktus, o tai lemia didesnį saugumą Jūsų namams ar kitoms rakinamoms patalpoms. Naudodamiesi mūsų pagamintais raktais, Jūs ne tik be jokių nesklandumų ir lengvai atrakinsite reikiamas spynas, bet taip pat užtikrinsite visokeriopą apsaugą nuo vagių ir kitų nepageidaujamų pašalinių asmenų.

Raktų gamyba yra gana smarkiai patobulėjusi ir modernesnė nei anksčiau, jau beveik niekur nepamatysime savadarbių staklių, kurių tikslumas dažnai abejotinas. Mūsų raktų gamybos meistrai nuolat tobulėja kartu su technologijomis, todėl turime modernizuotą, kompiuterizuotą ir tiksliausią įrangą, kurios pagalba Jums raktus pagaminsime itin kokybiškai. Raktų gamybai naudojame aukščiausios kokybės, įvairių profilių, skirtingų metalų bei spalvų raktų ruošinius. Bet kokių raktų gamyba reikalauja itin didelio tikslumo ir tik ilgametė patirtis, moderni įranga ir geriausios kokybės raktų gamybos ruošiniai leidžia tą tikslumą pasiekti.

Naujus raktus galime pagaminti:

  • pagal Jūsų rakto pavyzdį,
  • pagal spyną,
  • pagal kodą,
  • su imobilaizeriu (ne tik automobiliams).

Esame visuomet pasirengę padėti Jums išspręsti visus su raktais bei spynomis susijusius klausimus.

Šiuo metu raktų gamyba yra gana smarkiai patobulėjusi ir modernesnė nei anksčiau, jau beveik niekur nepamatysime savadarbių staklių, kurių tikslumas dažnai abejotinas. Mūsų raktų gamybos meistrai nuolat tobulėja kartu su technologijomis, todėl turime modernizuotą, kompiuterizuotą ir tiksliausią įrangą, kurios pagalba Jums raktus pagaminsime itin kokybiškai. Raktų gamybai naudojame aukščiausios kokybės, įvairių profilių, skirtingų metalų bei spalvų raktų ruošinius. Bet kokių raktų gamyba reikalauja itin didelio tikslumo ir tik ilgametė patirtis, moderni įranga ir geriausios kokybės raktų gamybos ruošiniai leidžia tą tikslumą pasiekti.

Namų raktai – vienas svarbiausių įrankių, jais naudojamės praktiškai kiekvieną dieną, todėl labai svarbu ne tik jų neprarasti, bet ir dėl nenumatytų atvejų turėti atsarginį raktų komplektą. Mūsų profesionalūs raktų gamintojai Kaune gali pagaminti tiek pagrindinius namų raktus, tiek atsarginį raktų komplektą. Viskas priklauso nuo to, kokio tipo duris turite. Jei jūsų namų durys šarvuotos, jos dažniausiai turi dvi spynas, kurių vienai yra reikalingas ilgesnis raktas su plokščiu išsišakojimu rakto gale, o kitas – trumpesnis. Paprastos namų durys gali turėti tik vieną spyną, o tokių durų rakto pagaminimas būna kur kas greitesnis ir paprastesnis. Siūlome iš anksto pasirūpinti savo namų raktais ir jau šiandien užsisakyti atsarginį namų raktų komplektą.

Taip pat, galime pagaminti ir karališkųjų raktų (arba kitaip – centrinių raktų) sistema. Karališkojo rakto sistema – tai galimybė šeimininkui vienu raktu rakinti visų savo patalpų duris, nebereikia nešiotis ryšulio raktų. Karališkoji raktų sistema puikiai tinka tiek administracinėms, tiek gyvenamosioms patalpoms rakinti. Tai galimybė šeimininkui vienu raktu rakinti visų savo patalpų duris, pagaminti grupės ar individualius raktus.  

 

Aukšta mūsų teikiamų paslaugų kokybė, techninės galimybės, operatyvus darbas bei nepriekaištinga raktų gamyba padėjo pelnyti klientų pasitikėjimą. Džiaugiamės, kad mūsų klientai mumis pasitiki ir patiki įvairiausių, net ir nestandartinių raktų gamybą. Mūsų raktų dirbtuves – servisą rasti lengva, esame įsikūrę patogioje vietoje Kaune, Raudondvario plente, todėl laukiame Jūsų atvykstant.

Raktų gamyba
Raktų gamyba Kaune
Locksmith
Raktų gamyba Kaune
Centrinis raktu servisas
Centrinis raktų servisas,
Raudondvario pl. 152,Lietuva,Kaunas-LT-47174,
Telephone No.+37061230000
Lithuania
Kaunas
Raktų gamyba ir avarinis spynų atrakinimas Kaune
Raktų gamyba Kaune – mūsų teikiama paslauga, kuri apima daugybę tipų raktų. Gaminame visų tipų raktus: automobiliams, paprastoms ir šarvuotoms durims, biurams, garažams, telefonspynėms, seifams, taip pat, specialius arba nestandartinius raktus.