Centrinis Raktų Servisas

Skambinkite mums:

RAKTŲ GAMYBA

Avarinis spynų atrakinimas

Avarinis spynų atrakinimas Kaune

Kaip tai veikia?

Susisiekite

Jei pametėte ar pamiršote raktą arba užsitrenkė durys, skambinkite mums nedvejodami

Atvyksime pas Jus

Susipažinę su situacija - atvyksime kaip įmanoma greičiau

Atrakinsime spyną

Atrakinus spyną, jei reikės, pagaminsime Jums naują raktą

Atrakinsime bet kokias duris

Pametėte ar pamiršote raktą, o gal užsitrenkė durys? Nesijaudinkite, šią problemą Jums padės išspręsti avarinių spynų atrakinimo profesionalai raktai24.lt. Mūsų atliekamas avarinis durų atrakinimas Kaune ir Kauno apskrityje bet kuriuo paros metu gali būti atliekamas įvairaus tipo durims, naudojant profesionalią įrangą.

Avarinis atrakinimas – ypač daug kruopštumo bei rankų miklumo reikalaujantis veiksmas. Dėl šios priežasties – patikėkite šį darbą tik tiems, kas puikiai jį išmano. Juk nenorite visą vakarą kankintis už uždarų durų, o galiausiai taip ir nepatekti į savo namus? Mūsų įmonė gali pasiūlyti profesionalias paslaugas, kurias suteiks daug patirties turintys ekspertai, nes mūsų darbas su spynomis bei raktais siekia net nuo 1987 m., o viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių, kuriai skiriame ypač didelį dėmesį – avarinis įvairių durų ir spynų atrakinimas. Mūsų klientai džiaugiasi kokybišku bei itin sparčiai atliktu darbu, kurį patikime tik savo avarinio atrakinimo meistrams.

Tik savo srities profesionalai gali pasiūlyti greitas, aukštos kokybės paslaugas už optimalią kainą

Tokios paslaugos atitinka kiekvieno kliento poreikius, todėl neleidžia nusivilti avarinių situacijų sprendimo būdais. Be to, tik patyrę specialistai sugeba į šias nemalonias situacijas reaguoti itin greitai. Žaibiškas sprendimo būdo pateikimas padeda sutaupyti kiekvienam brangaus laiko bei patirti kuo įmanoma mažiau neigiamų emocijų. Dar vienas privalumas, dėl kurio verta naudotis tik profesionalų teikiamomis paslaugomis, – atsargus darbas, o reikalui esant ir spynos keitimas. Mūsų avarinio atrakinimo specialistai naudoja modernią įrangą, todėl stengiamės nepažeisti durų apdailos, kol keičiame įvairių tipų spynas, jas remontuojame, įstatome ar perkoduojame.

Jei įvyko taip, kad avarinis durų atrakinimas Jums reikalingas dėl nulaužto rakto spynoje, tuomet reikia iš spynos pašalinti likučius ir pasirūpinti nauju raktu. Pametus buto ar namo raktus, avarinis durų atrakinimas nėra labai sudėtingas, dažniausiai tereikia tik dėl saugumo sumetimų pakeisti spynos šerdelę. Jei jūsų durų spyna sugedo, tuomet toks avarinis durų atrakinimas pareikalaus daugiau laiko, tokiu atveju gali tekti pažeisti spyną, kadangi nėra galimybės, nepažeidus spynos, specialiais įrankias atrakinti neveikiančio durų spynos mechanizmo. Po tokio avarinio durų atrakinimo, galima spyną remontuoti arba pakeisti ją nauja. Bet kokiu atveju, nerekomenduojame bandyti atidarinėti durų ar spynų patiems. Jei vis dėlto bandysite, bet durų atidaryti nepavyks, gali tekti naudoti avarinį durų atrakinimą sudėtingesniais metodais. Todėl patariame palikti greitą ir kokybišką spynos atrakinimą profesionalams.

Esame specializuoti šiose srityse įvairiems objektams (butui, namui, garažui, automobiliui ir kt.):

  • Avarinis atrakinimas pametus raktus;
  • Avarinis atrakinimas sugedus spynai;
  • Avarinis atrakinimas užsitrenkus durims;
  • Avarinis atrakinimas nulūžus raktui spynoje;
  • Avarinis atrakinimas po nesėkmingo spynos laužimo;
  • Avarinis seifų atrakinimas;
  • Avarinis automobilių atrakinimas;

Visus šiuos avarinio atrakinimo variantus  ir metodus galime įvertinti tik atvykę į vietą ir apžiūrėję esamą situaciją, kad galėtumėte numatyti reikalingą laiką spynos atrakinimui bei gauti patį optimaliausia variantą, taupantį jūsų finansinius resursus. Avarinis spynų atrakinimas gali užtrukti apie 15-60 min, tačiau gali būti ir išimčių, kurios priklaus nuo užrakto, rakinimo metodo sudėtingumo. Kaip ir minėjome, nuo atrakinimo sudėtingumo, gali kisti ir kaina, tačiau vis vien esame vieni kokybiškiausiai dirbančių ir labiausiai taupančių Jūsų finansus. Be to, esame universalūs, mūsų avarinis durų atrakinimas gali būti atliekamas ne tik Kaune, bet ir visoje Kauno Apskrityje. Garantuojame, kad su mūsų pagalba greitai išspręsite visus spynų taisymo, avarinio durų atrakinimo, raktų gaminimo klausimus.

Raktų gamyba
Avarinis spynų atrakinimas Kaune
Locksmith
Avarinis spynų atrakinimas Kaune
Centrinis raktu servisas
Centrinis raktų servisas,
Raudondvario pl. 152,Lietuva,Kaunas-LT-47174,
Telephone No.+37061230000
Lithuania
Kaunas
Raktų gamyba ir avarinis spynų atrakinimas Kaune
Mūsų atliekamas avarinis durų atrakinimas Kaune ir Kauno apskrityje bet kuriuo paros metu gali būti atliekamas įvairaus tipo durims, naudojant profesionalią įrangą.