Centrinis Raktų Servisas

Skambinkite mums:

RAKTŲ GAMYBA

Avarinis spynų atrakinimas

Automobilių atrakinimas Kaune

Kaip tai veikia?

Susisiekite

Jei negalite patekti į automobilį, skambinkite mums nedvejodami

Atvyksime pas Jus

Susipažinę su situacija - atvyksime kaip įmanoma greičiau.

Atrakinsime spyną

Atrakinus automobilį, galėsite ir toliau juo naudotis, o jei reikia - pagaminame naują raktą.

Visada padėsime, kai negalėsite patekti į savo automobilį

Dėl išsiblaškymo arba po sunkios dienos, kartais nutinka taip, kad savo automobilio raktelį (dažniausiai kartu su signalizacijos pulteliu) paliekame salone ir  užtrenkiame duris. Po to, Jūsų automobilio signalizacijos sistema automatiškai užrakina automobilio duris ir jei neturite kitų automobilio raktelių ar signalizacijos pultelio, tada gali padėti tik avarinis automobilio atidarymas. Užsitrenkus automobilio durims, pametus raktus, sugedus ar užstrigus užvedimo spynelei – mūsų avarinio atrakinimo specialistai gali saugiai atidaryti Jūsų automobilį. Užtikriname saugumą – prieš atrakindami automobilį avariniu būdų visada įsitikiname, kad transporto priemonė priklauso mūsų paslaugas užsakiusiam žmogui,  todėl atvykę į vietą iš pradžių paprašysime Jūsų pateikti atrakinamo automobilio dokumentus, ir tik tada bus atliekamas automobilio atidarymas.

Kitų negalėjimo patekti į automobilį priežasčių gali būti daug ir įvairių, ypač netikėčiausiose ir tikrai neplanuotose situacijose, pavyzdžiui:

  • Užsitrenkė automobilio durelės,
  • Netikėtai pamesti raktai,
  • Užstrigusi ar sugedusi užvedimo spynelė,
  • Išsikrovęs akumuliatorius ar neveikiantis pultas,
  • nulaužtas raktas užvedimo spynelėje, durelėse ir kt.

 

Atliekame operatyvų avarinį automobilio atrakinimą
visų markių automobiliams Kaune ir Kauno apskrityje

Į reikiamą vietą bet kuriuo paros metu atvykstame su mobilia profesionalia sertifikuota įranga, todėl galime suteikti visas automobilio atrakinimo paslaugas. Dirbame itin profesionaliai ir kruopščiai, todėl automobilio spynas ir duris atrakiname greitai ir saugiai. Mūsų komanda padės Jums greitai išspręsti visus automobilio atrakinimo klausimus. Avarinis automobilių spynų atrakinimas – tai greičiausias būdas padėsiantis jums išspręsti problemą ir toliau leisti gyventi savo įprastu ritmu.

Pirmiausia, norint atlikti automobilio durų atidarymą reikia pašalinti automobilio signalizacijos blokavimo sistemą. Tai galima padaryti tik su signalizacijos valdymo pulteliu. Viskas labai paprasta, jei pultelį laikote rankoje, tačiau kur kas blogiau, jeigu pultelis liko užtrenktame automobilyje. Taip pat, dažnai atsitinka taip, jog bekraudami krepšius, pultelį padedate prie bagažinės, užtrenkdami automobilį. Tiesa, įvairiausių pokštų gali iškrėsti ne tik automobilio viduje esantys mažamečiai vaikai, bet ir automobiliuose paliekami augintiniai. Tiek augintiniams, tiek vaikams dažniausiai pakanka paspausti tik vieną mygtuką, o tai Jums gali sukelti nemažai streso ir papildomų išlaidų.

Avarinio automobilių spynų atrakinimo kaina priklauso nuo gedimo pobūdžio ir meistro darbo laiko, reikalingo atrakinimo problemai išspręsti. Avarinio atrakinimo metu, mūsų kvalifikuotas meistras išsiaiškins ar Jūsų automobilio spynelė yra pažeista nepataisomai ir reikia ją keisti nauja, ar tiesiog bus reikalingos tik automobilio spynelės remonto paslaugos. Be to, jei jūsų automobilio rakteliai yra sulūžę, mes galime pasiūlyti naujų raktų gamybą, taip pat, galime pririšti raktelius prie automobilio signalizacijos ar kompiuterinės sistemos. Gaminame raktus įvairių markių automobiliams, programuojame ir gaminame automobilinius raktus su imobilizatoriumi, atliekame kompiuterizuotą raktų gamybą pagal rakto pavyzdį arba kodą. Be to, Keičiame automobilio rakto korpusus, mygtukus, elementus.

Mūsų servisas – raktų gamyba yra įsikūrusi Kaune, patogioje vietoje su erdvia automobilių stovėjimo aikštele. Taip pat, turime patogią laukimo erdvę, tad laukiant bet kokių mūsų paslaugų, galėsite mėgautis puodeliu kavos. Užtikriname, kad mūsų atliekamos paslaugos ne tik kokybiškos, bet ir geromis kainomis, todėl tikrai nereikės jaudintis dėl pernelyg didelių išlaidų.

Beje, jei reikia atrakinti tarnybinį automobilį ir bijote dėl papildomų asmeninių išlaidų – būkite ramūs, už atliktus darbus išrašome sąskaitą-faktūrą, kurią galėsite pristatyti Jūsų įmonės buhalterei, kaip patirtas papildomas išlaidas pagrindžiantį dokumentą. Esame lankstūs, todėl visada ir bet kokiu atveju rasime visoms pusėms optimaliausią sprendimą.

Raktų gamyba
Automobilių atrakinimas Kaune
Locksmith
Automobilių atrakinimas Kaune
Centrinis raktu servisas
Centrinis raktų servisas,
Raudondvario pl. 152,Lietuva,Kaunas-LT-47174,
Telephone No.+37061230000
Lithuania
Kaunas
Raktų gamyba ir avarinis spynų atrakinimas Kaune
Atliekame operatyvų avarinį automobilio atrakinimą visų markių automobiliams Kaune ir Kauno apskrityje. Dirbame itin profesionaliai ir kruopščiai, todėl automobilio spynas ir duris atrakiname greitai ir saugiai.